10 نکته ای که قبل از طراح داخلی شدن باید بدانید

اگر بخواهید یک طراح دکوراسیون داخلی شوید باید بتوانید عملکرد های متفاوتی از خود نشان دهید . آیا واقعا فکر می کنید این شغل مناسب شما است ؟

آیا همیشه به خاطر سلیقه ی خوبی که در دکوراسیون داخلی دارید از سمت بقیه تشویق می شوید ؟ آیا عاشق این موضوع هستید که دکوراسیون داخلی اتاق ها را تنظیم کنید و وسایل را جا به جا کنید ؟ اگر جواب شما به این سوال ها بله است پس احتمالا شغل طراحی دکوراسیون داخلی برای شما مناسب است .

قبل از این که انتخاب تعیین کننده ای برای شغل زندگی خود بگیرید چند مورد وجود دارد که شما باید در مورد دنیای طراحی در نظر بگیرید . طراحان دکوراسیون داخلی هر روز با چالش های جدیدی رو به رو می شوند ؛ برخی از آن ها ممکن است برای شما جذابیتی نداشته باشند در صورتی که بعضی از آن ها ممکن است شما را به خود جذب کنند و دری را به سوی شغلی که فکرش را نمی کنید برای شما باز کنند .

پس به شما پیشنهاد می دهیم ادامه این مقاله را بخوانید و ده نکته ای را فرا بگیرید که قبل از طراح دکوراسیون داخلی شدن به آن ها نیاز دارید .

طراحان دکوراسیون داخلی رنگ ، پارچه و نظم مربوط به یک فضا را درک می کنند .

1. بین دکوراتور و طراح دکوراسیون داخلی تفاوت وجود دارد

تفاوت بین دکوراتور های داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی در چیست ؟ اگر بخواهیم در یک کلمه پاسخ دهیم : تحصیل

به معنای واقعی کلمه هر کسی می تواند یک دکوراتور داخلی شود . کسانی که دوست دارند با رنگ ها ، پارچه ها و منسوجات ، خودشان را سرگرم کنند می توانند به آسانی با چاپ یک بیزنس کارت و معرفی خود به مشتری تبدیل به یک دکوراتور شوند . این موضوع الزاما یک مورد بد نیست اما پیشینه ی تحصیلی نیز بسیار حائز اهمیت است .

از طرف دیگر یک طراح دکوراسیون داخلی نیز باید در جایی معتبر آموزش دیده باشد . مدرک کاردانی یا کارشناسی برای کار کردن در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کاملا ضروری است . آیا می خواهید تحصیلات خود را دنبال کنید یا به سرعت وارد دنیای دکوراسیون داخلی شوید ؟ ادامه مقاله را در قسمت بعدی مطالعه کنید تا متوجه شوید آیا طراحی دکوراسیون داخلی شغل مناسبی برای شما است یا خیر !دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *