مدت زمان تحویل فرش ها در قالیشویی های مکانیزه

سوالی که اکثر مردم مپرسند اینکه میخواهند بدونند زمان تحویل فرش ها به صورت استاندارد چقدر هست ؟

زمان تحویل فرش ها به صورت عادی دو روز کاری است حالا منظور از 2 روز کاری چیست ؟

متاسفانه بسیاری از مشتریان دو روز کاری را با دو روز تقویمی اشتباه می گیرند و پس از گذشت دو روز تقویمی شروع به پیگیری می نمایند. بدیهی است تعطیلات اخر هفته یا تعطیلات رسمی کشور سبب تاخیر در تحویل قالی می گردد.

بعضی ها سوال دارند که حالا که قالیشویی مکانیزه هست پس باید زودتر تحویل داده شوند ولی این طور نیست چون حداقل یک روز برای خشک شدن کامل فرش ها زمان لازم است.چون فرش ها حتما باید کاملا خشک شوند.

عواملی که بر زمان تحویل قالی ها تاثیر گذار است

هر چند زمان تحویل فرش ها معمولا دو روز کاری است اما عواملی هستند که در زمان تحویل انها تاثیر می گذارند. بسته به نوع خدمات درخواستی مشتری زمان تحویل می تواند طولانی تر گردد.

برای مثال اگر درخواست اعلاشویی، لکه برداری، ریشه زنی و رفوگری فرش، چرم دوزی، از بین بردن سوختگی، ریشه بافی و شیرازه بافی در فرش خود را داشته باشید مسلما فرش شما با زمان تحویل طولانی تر به شما تحویل داده خواهد شد.

زیرا این موارد ممکن است در شستشو و خدمات فرش شما تاثیر گذار باشد.

هرچقدر که درجه آسیب و پوسیدگی فرش زیاد باشد برای رفع

آن مشکل نیاز به زمان بیشتر داریم .

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در زمان تحویل فرش ها، شرایط جوی و آب و هوایی است. هر چه برودت و رطوبت هوا بیشتر باشد شستشو و مرحله خشک شدن زمان بیشتری را نیاز دارد.

در حالت کی از قالیشویی خود حتما زمان را با نوع خدماتی که میخواهید حتما بسنجید.

حتما پیگیری سفارشات خود را از قالیشویی بکنید ، قالیشویی افرا در این زمینه به راحتی میتوانید تماس بگیرید و با استفاده از کد سفارش خود سفارشات خود را پیگیری کنید.

منبع : https://afra-carpet.ir/blog/washing-carpet-delivery-time/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *